https://itunes.apple.com/us/app/flipcat-magazin-v-karmane/id814909552?l=ru&ls=1&mt=8 https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.flipcat.app

ХАРЬКОВ-ТЕРМИНАЛ таможенное оформление грузов в Харькове и Харьковской области г.Харьков, ул. Клочковская, 192 A
sferaved@gmail.com

Курс валют НБУ

16.01.19 15.01.19 14.01.19
USD 28.166809 28.023674 28.153842
EUR 32.177763 32.134747 32.469826
GBR 36.144636 36.000075 36.071572
RUB 0.41989 0.41707 0.42073

Межбанковский
валютный рынок    Курс валют НБУ от MDoffice

Программы MDoffice

Explorer 2.8715.01.19 17:51
Declaration 5.15711.01.19 12:48
Form 3.8820.03.18 09:40
MDOfficeUpdate 2.1316.08.18 16:30
EUR.1 1.3013.11.18 15:40

Украинский классификатор товаров ВЭД

Таможеный кодекс

Как нас найти
Таможенный эксперт
  База знаний ГФС
  Таможенная карта Украины
  Инкотермс
  Реестр гарантов
  Заключения СЭС
  Расчет таможенных платежей Украина
  Расчет таможенных платежей РФ
  Предварительное уведомление РФ
  Электронные базы данных ЕС
  Заказ автотранспорта
  ГОСТы
  Биржевая информация
  Штампы: Ветеринары+СЭС
  Штампы: СЭС
  Штампы: СЭС+фито
  Документи, які видаються державними органами, іншими юридичними особами, уповноваженими на їх видачу, для здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон України
  Види державного контролю, яким підлягають товари при поміщенні у відповідні митні режими
Государственная фискальная служба Украины
  Перелік зон діяльності підрозділів з питань експертизи та досліджень Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень ДФС
Харьковская таможня ГФС
  Телефоны Харьковской таможни ГФС
  Структура митниці
  Перелік місць доставки
  Платежные реквизиты
  Графике личного приема руководством таможни
Правила для граждан
  Порядок проходження контролю через "зелений коридор"
  Форма таможенной декларации для граждан
  Оподаткування транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України громадянами
  Умови вивезення (пересилання) громадянами товарів за межі митної території України
  Ввоз/вывоз валют
  Культурные ценности
  Постоянное место жительства
  Что такое "Личные вещи"
Аккредитация, или с чего начать ВЭД
Полезные ссылки
  Президент Украины
  Законодательство Украины
  Федеральная таможенная служба России
  MDOffice
 
ХАРЬКОВ-ТЕРМИНАЛНОВОСТИ

14.10.2005

Президент Украџни проводить нараду з представниками бёзнес-кёл з питань адмёнёстрування ёмпорту товарёв


Президент Украџни Вёктор Ющенко проводить нараду з представниками бёзнесових кёл з питань адмёнёстрування ёмпорту товарёв.
На початку наради Глава держави наголосив, що сподёвањться на щиру розмову, оскёльки ё бёзнесменёв, ё владу не влаштовують тё умови, в яких нацёональний бёзнес працюњ сьогоднё. Вёдтак, зазначив вён, вирёшення потребуњ «низка складних питаньћ, зокрема у сферах регуляторноџ, фёскальноџ та митноџ полётики.
Ситуацёя з тёнёзацёњю бёзнесу складалася впродовж попереднёх десяти рокёв, ё змёнити це досить складно, визнав Президент. Вён нагадав, що ё дотепер рёвень тёньовоџ економёки в Украџнё залишањться досить високим ё становить близько 45 – 47%, а в деяких галузях, зокрема на автомобёльному ринку, сягањ 52%.
«Сьогоднё ви належите до кола людей, якё можуть формувати основи впевненоџ, впливовоџ, чесноџ полётикић,Ј– сказав В. Ющенко, звертаючись до учасникёв наради.Ј– «Бёзнес мањ вийти на легальнё вёдносини з державоюћ.
Президент пёдкреслив, що мета сьогоднёшньоџ зустрёчё якраз ё полягањ в тому, щоб обговорити механёзми вирёшення проблемних питань з тим, аби плёднё вёдносини мёж владою ё бёзнесом зрештою вёдбулися.
Серед актуальних питань, що потребують вирёшення, Глава держави назвав, зокрема, проведення земельних аукцёонёв для полегшення процедури землевёдведення, вдосконалення та унёфёкацёю стандартёв, здёйснення принаймнё 5 – 6 соцёальних реформ з метою подальшого зниження соцёальних податкёв, реформування митноџ полётики.
«Влада програњ, якщо не знайде дёалог з бёзнесомћ,Ј– констатував В. Ющенко.
У цьому контекстё Президент наголосив, що з сёчня 2006 року в УкраџнёЈвироблятиметься нова фёскальна полётика, наслёдком якоџ мањЈстати зменшення рёвня соцёального податку, хоча б удвёчё.
У своњму виступё В. Ющенко також торкнувся питання залучення в украџнську економёку нацёональних та ёноземних ёнвестицёй. На жаль, констатував вён, за дев’ять мёсяцёв поточного року темпи ёнвестування в Украџнё скоротилися в чотири рази, ё зараз цей показник становить лише 7,5Ј– 7,8%. «Фактично це означањ стагнацёю в ёнвестицёйному колёћ,Ј– сказав вён, нагадавши, що темпи економёчного зростання також скоротилисяЈ– з 6,5% на початку року до 1,6% у серпнё.Ј
ЈЈЈЈЈ
Пёд час наради Президент доручив Мёнпромполётики, Мёнекономёки та Держмитслужбё створити робочу групу ёз залученням експертёв та урядовцёв, щоб виробити нову редакцёю Митного кодексу та митних тарифёв. Глава держави також дав доручення Мёнёстерству економёки створити робочу групу з питань врегулювання автомобёльного ринку. Серед ёншого, учасники наради погодилися, що громадськёсть мањ активно залучатися до вироблення стратегёчних рёшень щодо розвитку економёки.
У нарадё беруть участь мёнёстр економёки Арсенёй Яценюк, мёнёстр промисловоџ полётики Володимир Шандра, голова Державноџ митноџ служби Олександр Њгоров, заступник голови Державноџ податковоџ адмёнёстрацёџ Борис Горбанський, радник Президента Украџни Ксенёя Ляпёна, представники Мёжнародноџ торговельноџ палати, Всеукраџнськоџ асоцёацёџ дилерёв, Асоцёацёџ чорноџ металургёџ, а також таких пёдприњмств як ДП «Адёдас Украџнаћ, ХК «Блёц-ёнформћ, ЗАТ «Чумакћ, ТОВ «Зерноћ, ЗАТ «Украџнська торгово-промислова корпорацёяћ, ВАТ «Ювелёрсервёсћ, ТОВ «Нестле Украџнаћ, корпорацёџ «ђнкомћ, «Ельдорадоћ та ёншё.

Читать еще:
  • Проект наказу Міністерства фінансів України "Про діяльність митних брокерів"
  • Теперь у Чёрного моря есть таможенный пост "Чорноморськ"
  • Гостаможслужба обновит оборудование на таможнях...
  • Украине дешевле импортировать бензин, чем производить ...
  • Розстрочення сплати ПДВ
  •  
    О компании
    | Услуги | Прайс | Контакты | Вопросы ответы | Google +