https://itunes.apple.com/us/app/flipcat-magazin-v-karmane/id814909552?l=ru&ls=1&mt=8 https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.flipcat.app

ХАРЬКОВ-ТЕРМИНАЛ таможенное оформление грузов в Харькове и Харьковской области г.Харьков, ул. Клочковская, 192 A
sferaved@gmail.com

Курс валют НБУ

14.12.18 13.12.18 12.12.18
USD 27.867006 27.808135 27.713165
EUR 31.687573 31.55111 31.53481
GBR 35.267978 35.004282 34.950138
RUB 0.4206 0.41866 0.41673

Межбанковский
валютный рынок    Курс валют НБУ от MDoffice

Программы MDoffice

Explorer 2.8613.12.18 17:48
Declaration 5.15706.12.18 17:24
Form 3.8820.03.18 09:40
MDOfficeUpdate 2.1316.08.18 16:30
EUR.1 1.3013.11.18 15:40

Украинский классификатор товаров ВЭД

Таможеный кодекс

Как нас найти
Таможенный эксперт
  База знаний ГФС
  Таможенная карта Украины
  Инкотермс
  Реестр гарантов
  Заключения СЭС
  Расчет таможенных платежей Украина
  Расчет таможенных платежей РФ
  Предварительное уведомление РФ
  Электронные базы данных ЕС
  Заказ автотранспорта
  ГОСТы
  Биржевая информация
  Штампы: Ветеринары+СЭС
  Штампы: СЭС
  Штампы: СЭС+фито
  Документи, які видаються державними органами, іншими юридичними особами, уповноваженими на їх видачу, для здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон України
  Види державного контролю, яким підлягають товари при поміщенні у відповідні митні режими
Государственная фискальная служба Украины
  Перелік зон діяльності підрозділів з питань експертизи та досліджень Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень ДФС
Харьковская таможня ГФС
  Телефоны Харьковской таможни ГФС
  Структура митниці
  Перелік місць доставки
  Платежные реквизиты
  Графике личного приема руководством таможни
Правила для граждан
  Порядок проходження контролю через "зелений коридор"
  Форма таможенной декларации для граждан
  Оподаткування транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України громадянами
  Умови вивезення (пересилання) громадянами товарів за межі митної території України
  Ввоз/вывоз валют
  Культурные ценности
  Постоянное место жительства
  Что такое "Личные вещи"
Аккредитация, или с чего начать ВЭД
Полезные ссылки
  Президент Украины
  Законодательство Украины
  Федеральная таможенная служба России
  MDOffice
 
ХАРЬКОВ-ТЕРМИНАЛНОВОСТИ

03.04.08

ДМСУ: Про затвердження Порядку випуску товарів у вільний обіг під гарантійні зобов'язання при ввезенні їх на митну територію України

ДЕРЖАВНА МИТНА
СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

17 березня 2008 р.

N 230

Про затвердження Порядку випуску товарів у вільний обіг під гарантійні зобов'язання при ввезенні їх на митну територію України

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
27 березня 2008 р. за N 259/14950

    Відповідно до пункту 15 Порядку декларування митної вартості товарів, які переміщуються через митний кордон України, та подання відомостей для її підтвердження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.2006 N 1766, з метою спрощення та оптимізації процедури митного контролю та митного оформлення товарів, що ввозяться на митну територію України, а також реалізації права декларанта щодо випуску товарів у вільний обіг під гарантійні зобов'язання згідно з положеннями статті 264 Митного кодексу України

НАКАЗУЮ:

    1. Затвердити Порядок випуску товарів у вільний обіг під гарантійні зобов'язання при ввезенні їх на митну територію України, що додається.

    2. Виключити в підпункті "в" пункту 2.1 Порядку застосування тимчасової та неповної декларацій відповідно до митного режиму імпорту (при випуску у вільний обіг), затвердженого наказом Держмитслужби України від 30.12.2003 N 932, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.01.2004 за N 66/8665 (зі змінами), слова "визначенні митної вартості товарів".

    3. Управлінню митної вартості (Ляденко І.Г.) та Юридичному департаменту (Небрат Л.М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

    4. Департаменту митних платежів (Джигалов С.О.) в установленому порядку:

    4.1. Унести зміни та доповнення до Класифікатора способів розрахунку щодо визначення окремого коду способу розрахунку в разі випуску товарів у вільний обіг під гарантійні зобов'язання.

    4.2. Розробити проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про застосування гарантій уповноважених банків при випуску товарів у вільний обіг відповідно до статті 264 Митного кодексу України".

    5. Начальникам регіональних митниць, митниць забезпечити інформування суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності про вимоги цього наказу.

    6. Установити, що цей наказ набирає чинності через 15 днів після його офіційного опублікування.

    7. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Служби Гутника А.Є.

Голова Служби

В.І.Хорошковський

 
ПОГОДЖЕНО:
 
Міністр фінансів України

В.М.Пинзеник

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Державної митної служби України
від 17 березня 2008 р. N 230

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
27 березня 2008 р. за N 259/14950

ПОРЯДОК
випуску товарів у вільний обіг під гарантійні зобов'язання при ввезенні їх на митну територію України

    1. Цей Порядок визначає механізм реалізації права декларанта, що заявляє митну вартість, згідно з положеннями статті 264 Митного кодексу України і пункту 15 Порядку декларування митної вартості товарів, які переміщуються через митний кордон України, та подання відомостей для її підтвердження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.2006 N 1766.

    2. Випуск у вільний обіг товарів у разі виникнення потреби в уточненні заявленої митної вартості таких товарів або незгоди декларанта з митною вартістю, визначеною митним органом, може бути здійснений на підставі письмового звернення декларанта до митного органу з відповідним проханням.

    3. Декларант у поданому зверненні обов'язково зазначає обраний ним вид гарантійних зобов'язань митному органу (далі - гарантійні зобов'язання).

    4. Митний орган розглядає звернення та не пізніше дводенного строку приймає рішення щодо можливості випуску таких товарів у вільний обіг під обрані декларантом гарантійні зобов'язання. Про прийняте рішення митний орган письмово повідомляє декларанта.

    5. Письмове повідомлення митного органу про згоду на випуск товарів у вільний обіг обов'язково містить інформацію про право митного органу щодо контролю правильності визначення митної вартості товарів після закінчення митного контролю, оформлення та пропуску товарів через митний кордон України.

    6. Гарантійні зобов'язання надаються декларантом шляхом сплати до державного бюджету суми податків і зборів (обов'язкових платежів) згідно з митною вартістю товарів, визначеною митним органом, або надання гарантії уповноваженого банку.

    7. Гарантія уповноваженого банку щодо сплати належних податків і зборів (обов'язкових платежів) надається декларантом митному органу на різницю між визначеною митним органом і заявленою декларантом митною вартістю товарів.

    8. Випуск товарів у вільний обіг здійснюється митним органом на підставі вантажної митної декларації, заповненої у звичайному порядку, а також інших документів, передбачених законодавством. При цьому в графі 47 ВМД зазначаються відповідні коди способу розрахунку.

    Подання декларації митної вартості цих товарів є обов'язковим.

    9. У разі випуску товарів у вільний обіг під гарантію уповноваженого банку до оформлення подається документ про банківську гарантію щодо цієї зовнішньоекономічної операції.

    10. Митний орган здійснює митне оформлення на підставі поданих документів. У графу "Для відміток митного органу" декларації митної вартості (ДМВ-2) за формою згідно з додатком 2 до Порядку декларування митної вартості товарів, які переміщуються через митний кордон України, та подання відомостей для її підтвердження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.2006 N 1766, посадовою особою митного органу, що здійснює митне оформлення таких товарів, уносяться такі записи: "контроль митної вартості після пропуску", а також "сплачено до бюджету" чи "гарантія банку" відповідно до обраного декларантом виду гарантійних зобов'язань. Записи завіряються особистим підписом посадової особи.

    11. Строк дії гарантійних зобов'язань не може перевищувати 90 календарних днів з моменту випуску товарів у вільний обіг.

    12. Після завершення процедур з митного оформлення та пропуску товарів через митний кордон України митний орган у разі необхідності письмово повідомляє декларанта про терміни здійснення контролю на підставі статті 60 Митного кодексу України , постанови Кабінету Міністрів України від 23.12.2004 N 1730 "Про затвердження Порядку проведення митними органами на підприємствах перевірок системи звітності та обліку товарів і транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України", інших нормативно-правових актів.

    13. Декларант повинен подати митному органу необхідні відомості для підтвердження заявленої митної вартості та забезпечити можливість їх перевірки.

    14. Митний орган перевіряє надані декларантом відомості, а в разі необхідності вживає додаткових форм контролю, передбачених законодавством. На підставі результатів такої перевірки, але не пізніше 10 днів до завершення строку дії гарантійних зобов'язань митний орган приймає рішення та повідомляє декларанта про можливість / неможливість застосування митної вартості, заявленої декларантом.

    15. Декларант має право оскаржити рішення митного органу щодо визначення митної вартості оцінюваних товарів до митного органу вищого рівня та/або до суду.

    16. У разі прийняття митним органом рішення про застосування митної вартості товарів, заявленої декларантом, сума надміру сплачених податків і зборів (обов'язкових платежів) повертається декларанту в місячний строк з дня прийняття рішення в порядку, передбаченому законодавством. До оригіналу та електронної копії ВМД, згідно з якою було здійснено оформлення випуску товарів у вільний обіг, уносяться відповідні зміни.

    17. У разі прийняття рішення про неможливість застосування митної вартості, заявленої декларантом, митний орган направляє гарантові вимогу щодо сплати суми гарантії до державного бюджету.

Начальник Управління
митної вартості

І.Ляденко

 

Источник: MDoffice

Читать еще:
 • Тривањ опитування громадян про роботу митноџ служби...
 • Ідентифікація шин та покришок автомобільних
 • Новые назначения ...
 • Украинцам снова ужесточат визовый режим?...
 • Украина и Литва увеличили транспортные коридоры
 •  
  О компании
  | Услуги | Прайс | Контакты | Вопросы ответы | Google +

  Яндекс цитирования