https://itunes.apple.com/us/app/flipcat-magazin-v-karmane/id814909552?l=ru&ls=1&mt=8 https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.flipcat.app

ХАРЬКОВ-ТЕРМИНАЛ таможенное оформление грузов в Харькове и Харьковской области г.Харьков, ул. Клочковская, 192 A
sferaved@gmail.com

Курс валют НБУ

16.01.19 15.01.19 14.01.19
USD 28.166809 28.023674 28.153842
EUR 32.177763 32.134747 32.469826
GBR 36.144636 36.000075 36.071572
RUB 0.41989 0.41707 0.42073

Межбанковский
валютный рынок    Курс валют НБУ от MDoffice

Программы MDoffice

Explorer 2.8715.01.19 17:51
Declaration 5.15711.01.19 12:48
Form 3.8820.03.18 09:40
MDOfficeUpdate 2.1316.08.18 16:30
EUR.1 1.3013.11.18 15:40

Украинский классификатор товаров ВЭД

Таможеный кодекс

Как нас найти
Таможенный эксперт
  База знаний ГФС
  Таможенная карта Украины
  Инкотермс
  Реестр гарантов
  Заключения СЭС
  Расчет таможенных платежей Украина
  Расчет таможенных платежей РФ
  Предварительное уведомление РФ
  Электронные базы данных ЕС
  Заказ автотранспорта
  ГОСТы
  Биржевая информация
  Штампы: Ветеринары+СЭС
  Штампы: СЭС
  Штампы: СЭС+фито
  Документи, які видаються державними органами, іншими юридичними особами, уповноваженими на їх видачу, для здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон України
  Види державного контролю, яким підлягають товари при поміщенні у відповідні митні режими
Государственная фискальная служба Украины
  Перелік зон діяльності підрозділів з питань експертизи та досліджень Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень ДФС
Харьковская таможня ГФС
  Телефоны Харьковской таможни ГФС
  Структура митниці
  Перелік місць доставки
  Платежные реквизиты
  Графике личного приема руководством таможни
Правила для граждан
  Порядок проходження контролю через "зелений коридор"
  Форма таможенной декларации для граждан
  Оподаткування транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України громадянами
  Умови вивезення (пересилання) громадянами товарів за межі митної території України
  Ввоз/вывоз валют
  Культурные ценности
  Постоянное место жительства
  Что такое "Личные вещи"
Аккредитация, или с чего начать ВЭД
Полезные ссылки
  Президент Украины
  Законодательство Украины
  Федеральная таможенная служба России
  MDOffice
 
ХАРЬКОВ-ТЕРМИНАЛНОВОСТИ

28.07.08

Колегія Держмитслужби України проаналізувала роботу відомства за 6 місяців 2008 року

   25 липня на Колегії Державної митної служби України на чолі з Валерієм Хорошковським було розглянуто підсумки роботи за півроку. В роботі Колегії також узяв участь заступник міністра фінансів України Денис Фудашкін.

   Загалом за січень-червень 2008 року було забезпечено надходжень до державного бюджету у сумі 48.5 мільярдів гривень, що на 90.7 % більше ніж за аналогічний період 2007 року. Планові показники Держбюджету Митною службою виконано на 143%.

   Керівництво Митної служби детально проаналізувало роботу митних органів по забезпеченню надходжень до Держбюджету. Зокрема, в розрізі податкового навантаження на імпортні товари: наразі ведеться робота по запровадженню єдиного підходу до митного оформлення товарів, незалежно від того, в якій митниці територіально таке оформлення здійснюється.

   Колегія окремо обговорила проблемні питання, що впливають на повноту надходжень до Держбюджету. Одне з них - подання до оформлення товарів походженням з країни, що невідома. Занепокоєність викликає така спроба імпортерів знизити митну вартість і ухилитися від сплати обов’язкових митних платежів. Адже в цьому випадку проконтролювати походження товару, його якісні і цінові пропозиції митники належним чином не можуть. Колегія взяла зовнішньоекономічні операції з цим параметром (країна невідома) на контроль керівництва Митної служби.

   Ще одним проблемним питанням в роботі по наповненню Держбюджету є надання пільг при оподаткуванні. Колегія звернула увагу на низку оформлень, при яких імпортерам безпідставно було надано пільги в оподаткуванні.

   На Колегії ґрунтовному аналізу було піддано питання контролю за правильністю визначення митної вартості, заявленої імпортерами. Як зазначалося, саме ця складова безпосередньо впливає не лише на оподаткування товарів, але й конкуренцію на внутрішньому ринку України. Держмитслужбою ведеться постійний моніторинг за оформленням проблемних по митній вартості груп товарів.

   Валерій Хорошковський розкритикував роботу окремих структурних підрозділів Держмитслужби України та окремих митних органів, визнавши їхню роботу по плануванню та реалізації діяльності незадовільною. «В тому, що внутрішній ринок не має можливості для розвитку, є і ваша безпосередня вина. Тільки одне наше відпрацювання (розпочате, але не закінчене) - оформлення текстилю - примусило підприємців переорієнтуватися і почати ввозити обладнання і сировину. А півроку тому активно ввозили готові вироби», - сказав Валерій Хорошковський.

   Окремо Колегія розглянула роботу митних органів по протидії контрабанді і порушенням митних правил. Одним із вагомих зрушень, які вдалося досягти за півроку, як зазначив заступник Голови Служби Іван Дерев’янко, - це оскарження рішень судів, якими не конфісковувалися предмети контрабанди.

   Як зазначалося на Колегії, останнім часом активізувалися спроби використати «гуманітарну допомогу» як канал переміщення контрабанди в особливо великих розмірах.

   Загалом Колегія оцінила роботу митних органів по боротьбі з контрабандою як недостатню. У роботі окремих посадових осіб митних органів було відзначено службову бездіяльність.

   Крім того, аналізуючи роботу підрозділів, що відповідають за протидію контрабанді, керівництво ДМСУ також відмітило відсутність співпраці з іншими структурними підрозділами, зокрема, аналітичними. Як результат - немає в достатній мірі аналітичного підходу до виявлення контрабандних схем та попередження появи нових.

   Було відзначено тотальне нарощування митними органами цифрових показників по незначним, або їх ще називають малоцінним, порушенням. Одним з критеріїв оцінки роботи підрозділів по боротьбі з контрабандою Колегія визначила ступінь використання аналітичної роботи.

   За результатами Колегії низку працівників митних органів було притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

   Колегія також проаналізувала роботу підрозділів внутрішньої безпеки. За 6 місяців 2008 року ними було проведено 108 службових розслідувань, за результатами яких порушено 27 кримінальних справ, до правоохоронних органів передано
78 справ з інформацією про можливі порушення з боку посадових осіб митних органів.

   На Колегії, крім цього, було розглянуто питання контролю за експортними операціями: нетиповий експорт і експорт «по ризикам» - зважаючи на великі можливості для маніпулювання з боку недобросовісних підприємців ці питання перебуватимуть під особливою увагою Митної служби і регулярно розглядатимуться на колегіях ДМСУ. Слід відзначити, що при здійсненні контролю та аналізу експортних операцій Митна служба активно співпрацює з податковою адміністрацією.

   Як зазначалося, критерії моніторингу експортних операцій та вибір тих, до яких застосовуються додаткові форми митного контролю, розроблені Митною службою, на їх основі створений профіль ризику експортних операцій.

   «Для належного контролю експортних цін ми об’єднуємо з податковою адміністрацією інтереси, у нас єдина позиція – інтерес держави», - сказав Валерій Хорошковський.

   Колегія також проаналізувала діяльність митних ліцензійних складів. Як зазначалося, МЛС часто використовуються в контрабандних схемах. Держмитслужба провела ревізію цих складів на предмет відповідності вимогам, в результаті кількість таких складів була зменшена практично вдвоє. На даний час призупинена діяльність МЛС, технічне облаштування яких не відповідає вимогам. Якщо протягом трьох місяців з дня перевірки ці недоліки не будуть усунуті, відповідні ліцензії на право діяльності МЛС будуть скасовані.

   Як зазначалося на Колегії, функціонування такої кількості митних ліцензійних складів, що не відповідають елементарним професійним вимогам, свідчить про непродуманість у відкритті цих складів.

   Підсумовуючи засідання Колегії, Голова Держмитслужби України Валерій Хорошковський подякував присутнім і відзначив, що робота була плідна, а головне – це був діалог, керівництво відчувало зворотній зв’язок з митними органами, а це означає, що сторони почули одна одну.

Источник: Державна митна служба України

Читать еще:
  • Щодо визначення належності продукції до медичного виробу
  • МИД Украины: соглашение о пересечении украинско-российской границы готово...
  • Депутаты ВР законодательно установили условия работы с Крымом
  • Когда радиологический контроль считается пройденным без отметок экологов.
  • Уполномоченные экономические операторы в Украине. Презентация
  •  
    О компании
    | Услуги | Прайс | Контакты | Вопросы ответы | Google +