https://itunes.apple.com/us/app/flipcat-magazin-v-karmane/id814909552?l=ru&ls=1&mt=8 https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.flipcat.app

ХАРЬКОВ-ТЕРМИНАЛ таможенное оформление грузов в Харькове и Харьковской области г.Харьков, ул. Клочковская, 192 A
sferaved@gmail.com

Курс валют НБУ

24.03.19 23.03.19 22.03.19
USD 27.256311 27.256311 27.256311
EUR 31.036761 31.036761 31.036761
GBR 35.818536 35.818536 35.818536
RUB 0.4276 0.4276 0.4276

Межбанковский
валютный рынок    Курс валют НБУ от MDoffice

Программы MDoffice

Explorer 2.8922.03.19 17:58
Declaration 5.15711.01.19 12:48
Form 3.8820.03.18 09:40
MDOfficeUpdate 2.1316.08.18 16:30
EUR.1 1.3013.11.18 15:40

Украинский классификатор товаров ВЭД

Таможеный кодекс

Как нас найти
Таможенный эксперт
  База знаний ГФС
  Таможенная карта Украины
  Инкотермс
  Реестр гарантов
  Заключения СЭС
  Расчет таможенных платежей Украина
  Расчет таможенных платежей РФ
  Предварительное уведомление РФ
  Электронные базы данных ЕС
  Заказ автотранспорта
  ГОСТы
  Биржевая информация
  Штампы: Ветеринары+СЭС
  Штампы: СЭС
  Штампы: СЭС+фито
  Документи, які видаються державними органами, іншими юридичними особами, уповноваженими на їх видачу, для здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон України
  Види державного контролю, яким підлягають товари при поміщенні у відповідні митні режими
Государственная фискальная служба Украины
  Перелік зон діяльності підрозділів з питань експертизи та досліджень Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень ДФС
Харьковская таможня ГФС
  Телефоны Харьковской таможни ГФС
  Структура митниці
  Перелік місць доставки
  Платежные реквизиты
  Графике личного приема руководством таможни
Правила для граждан
  Порядок проходження контролю через "зелений коридор"
  Форма таможенной декларации для граждан
  Оподаткування транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України громадянами
  Умови вивезення (пересилання) громадянами товарів за межі митної території України
  Ввоз/вывоз валют
  Культурные ценности
  Постоянное место жительства
  Что такое "Личные вещи"
Аккредитация, или с чего начать ВЭД
Полезные ссылки
  Президент Украины
  Законодательство Украины
  Федеральная таможенная служба России
  MDOffice
 
ХАРЬКОВ-ТЕРМИНАЛНОВОСТИ

14.04.11

Держмитслужба затвердила Умови електронного декларування

Раздел: Электронное декларирование

Тенденції світового розвитку встановлюють нові завдання зі спрощення митних процедур та процедур логістики, для чого необхідно створювати електронні інформаційні системи: доступні, керовані, безпечні та контрольовані.
Держмитслужбою проводиться цілеспрямована робота із широкого впровадження у роботу митних органів процедур з митного контролю та оформлення, заснованих на застосуванні інформаційно-телекомунікаційних технологій.

Найбільш інноваційною із таких процедур є електронне декларування. Електронне декларування – це комплексне поняття, що включає:

 декларування товарів і транспортних засобів шляхом подання електронної митної декларації та інших електронних документів;

 митний контроль та оформлення товарів і транспортних засобів на підставі поданих електронних документів (у т.ч. дозвільного характеру).

Електронне декларування дозволить створити безпаперове інформаційне середовище для митниці і суб’єктів ЗЕД на базі новітніх інформаційних технологій.

Держмитслужбою переглянуто критерії оцінки, яким повинні відповідати підприємства для подання електронних документів та наказом Держмитслужби затверджено Умови електронного декларування (наказ від 17.03.2011 № 216, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 11.04.2011 за № 468/19206).

Цим наказом суттєво спрощено процедуру допуску підприємств до електронного декларування, ведення їх Реєстру, передбачено включення до такого Реєстру митних брокерів.

Єдиною умовою допуску до електронного декларування (з чотирьох закладених у попередньому Порядку) залишилось укладення підприємством договору з Держмитслужбою про надання уповноваженим посадовим особам митниці права доступу до документів, що стосуються переміщення товарів і транспортних засобів через митний кордон України.

Наказом передбачено, що подання електронної ВМД, електронних попереднього повідомлення або попередньої митної декларації може здійснюватися як самим підприємством, якому належать товари і транспортні засоби, так і уповноваженим ним митним брокером.

Підприємство (у т.ч. митний брокер), яке подає митному органу електронні ВМД, попереднє повідомлення або попередню митну декларацію, повинно бути унесеним до Реєстру. В разі подання митним брокером електронної ВМД підприємство, якому належать товари і транспортні засоби, що декларуються за такою ВМД, також має бути унесеним до Реєстру.

Для включення до Реєстру підприємство звертається безпосередньо до Держмитслужби із письмовою заявою довільної форми, до якої додаються два оригінали Договору та копія облікової картки суб’єкта ЗЕД. При цьому, розгляд заяви та внесення підприємства до Реєстру здійснюватиметься у строк не більш як 30 календарних днів з дня реєстрації заяви.

Слід зауважити, що вчинення правочинів за участю підприємств, унесених до Реєстру, здійснюються за наявності у них посилених сертифікатів відкритих ключів та якщо сума податків і зборів (обов’язкових платежів), що підлягають сплаті за електронною ВМД або внесенню як грошова застава під час оформлення електронного документа контролю за переміщенням товарів, не перевищує 1 млн. гривень.

З набранням чинності цим наказом (через 30 днів з дня його офіційного опублікування) втратить чинність діючий на сьогодні Порядок визначення підприємств, до товарів яких може застосовуватися процедура електронного декларування, затверджений наказом Держмитслужби від 08.08.2007 № 669, зареєстрований у Міністерстві юстиції 21.08.2007 за № 967/14234.

Источник: Державна митна служба України MDoffice

Читать еще:
  • Новости с России: открываем "Зеленый коридор" ...
  • Новий Порядок виконання митних формальностей при здійсненні транзитних переміщень
  • ОФђЦђЙНЕ ПОВђДОМЛЕННЯ ДЕРЖМИТСЛУЖБИ УКРАЏНИ...
  • Белоруссия планирует унифицировать свои таможенные тарифы с российскими
  • Новое на сайте.
  •  
    О компании
    | Услуги | Прайс | Контакты | Вопросы ответы | Google +