https://itunes.apple.com/us/app/flipcat-magazin-v-karmane/id814909552?l=ru&ls=1&mt=8 https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.flipcat.app

ХАРЬКОВ-ТЕРМИНАЛ таможенное оформление грузов в Харькове и Харьковской области г.Харьков, ул. Клочковская, 192 A
sferaved@gmail.com

Курс валют НБУ

20.01.19 19.01.19 18.01.19
USD 28.033609 28.033609 28.033609
EUR 31.947101 31.947101 31.947101
GBR 36.196579 36.196579 36.196579
RUB 0.42191 0.42191 0.42191

Межбанковский
валютный рынок    Курс валют НБУ от MDoffice

Программы MDoffice

Explorer 2.8718.01.19 17:50
Declaration 5.15711.01.19 12:48
Form 3.8820.03.18 09:40
MDOfficeUpdate 2.1316.08.18 16:30
EUR.1 1.3013.11.18 15:40

Украинский классификатор товаров ВЭД

Таможеный кодекс

Как нас найти
Таможенный эксперт
  База знаний ГФС
  Таможенная карта Украины
  Инкотермс
  Реестр гарантов
  Заключения СЭС
  Расчет таможенных платежей Украина
  Расчет таможенных платежей РФ
  Предварительное уведомление РФ
  Электронные базы данных ЕС
  Заказ автотранспорта
  ГОСТы
  Биржевая информация
  Штампы: Ветеринары+СЭС
  Штампы: СЭС
  Штампы: СЭС+фито
  Документи, які видаються державними органами, іншими юридичними особами, уповноваженими на їх видачу, для здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон України
  Види державного контролю, яким підлягають товари при поміщенні у відповідні митні режими
Государственная фискальная служба Украины
  Перелік зон діяльності підрозділів з питань експертизи та досліджень Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень ДФС
Харьковская таможня ГФС
  Телефоны Харьковской таможни ГФС
  Структура митниці
  Перелік місць доставки
  Платежные реквизиты
  Графике личного приема руководством таможни
Правила для граждан
  Порядок проходження контролю через "зелений коридор"
  Форма таможенной декларации для граждан
  Оподаткування транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України громадянами
  Умови вивезення (пересилання) громадянами товарів за межі митної території України
  Ввоз/вывоз валют
  Культурные ценности
  Постоянное место жительства
  Что такое "Личные вещи"
Аккредитация, или с чего начать ВЭД
Полезные ссылки
  Президент Украины
  Законодательство Украины
  Федеральная таможенная служба России
  MDOffice
 
ХАРЬКОВ-ТЕРМИНАЛНОВОСТИ

15.12.11

Внесено зміни до ст. 352 Митного кодексу України!

Раздел: Нарушение таможенных правил

Шановні учасники Асоціації!

13 грудня 2011 року Президентом України підписано закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності та службової діяльності».

Зазначеним законом зокрема вносяться зміни до Кримінального Кодексу України (в тому числі до ст. 201 «Контрабанда»), Кримінально-процесуального Кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також Митного кодексу України – ст. 352.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування.

Не дивлячись на те, що метою цього закону є забезпечення принципів об’єктивності у правосудді та гуманізації відповідальності за вчинення правопорушень в сфері господарської діяльності, нажаль можна констатувати, що підписаний закон значно посилив відповідальність за порушення митних правил у порівнянні з існуючою редакцією Митного кодексу України.

В новій редакції ст. 352 викладена наступним чином:

Стаття 352. Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю

Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників) та інших засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів, або шляхом надання одним товарам вигляду інших, або з поданням митному органу як підстави для переміщення товарів підроблених документів чи документів, одержаних незаконним шляхом, або таких, що містять неправдиві дані, -

тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів та їх конфіскацію, а також конфіскацію товарів зі спеціально виготовленими сховищами (тайниками) та транспортних засобів, що використовувалися для переміщення товарів через митний кордон України.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яка протягом року притягалася до відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого цією статтею або статтею 351 цього Кодексу, -

тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 200 відсотків вартості цих товарів та їх конфіскацію, а також конфіскацію товарів зі спеціально виготовленими сховищами (тайниками) та транспортних засобів, що використовувалися для переміщення товарів через митний кордон України";

З метою попередження юридичної відповідальності перевізників за ст. 352 МКУ внаслідок можливих зловживань з боку третіх осіб (відправник, брокер і т.п.) рекомендуємо перевірити та за необхідності внести відповідні зміни в договори на перевезення в яких чітко оговорити обов’язки та відповідальність сторін договору щодо:

оформлення товарно-супровідних документів на товар;
упакування, завантаження, розміщення товарів в транспортному засобі;
відповідності товару даним заявленим в товарно-супровідних документах (по кількості, ціні, вазі, кольору, коду товару згідно УКТЗЕД та іншим характеристикам);
Крім того, при виникненні будь-яких спорів із замовниками (декларантами, брокерами та ін.) або у випадку складання відносно перевізника протоколу про порушення митних правил передбаченого ст. 352 МКУ, при наданні пояснень представникам митних органів радимо, посилаючись на ст. 8 Конвенції КДПВ, зазначати наступне:

«Я (П.І.Б.) при прийнятті вантажу до перевезення діяв у відповідності до частини 1 ст. 8 Конвенції КДПВ, а саме перевірив:

точність вказівок, зроблених в накладній (CMR) відносно числа вантажних місць, а також їх розмітки та номерів;
зовнішній стан вантажу і його упакування.
Зауважень до зовнішнього стану, упаковки та кількості вантажних місць у мене не було».

Згідно положень Конвенції КДПВ перевізник не зобов’язаний вчиняти інших дій по перевірці товару і, більше того, не має права самостійно порушувати упаковку вантажу щоб перевірити, який товар знаходиться всередині (окрім випадків коли відправник сам вимагає перевірити вагу, кількість товару або вміст вантажних місць).

У випадку якщо у перевізника є зауваження щодо товару, він може зробити обґрунтований запис про це у 18 графі накладної CMR. Для прикладу (кількість палет не співпадає з даними в накладній; порушено упакування 3-х коробок, відсутня розмітка і т.п.).

Крім того, якщо перевізник не має достатньої можливості перевірити правильність вказаних вище вказівок, він також повинен зробити обґрунтовані застереження про це в графі 18 накладної (наприклад: мене не було допущено на завантаження). Застереження будуть мати обов'язкову силу для відправника, якщо останній вказав у накладній, що він їх приймає.

Виконання наведених рекомендацій є основоположною умовою для позитивного вирішення можливого спору або адміністративної справи на користь перевізника!

Департамент юридичного супроводження Конвенції МДП

Источник: АсМАП України

Читать еще:
  • Про деякі питання перебування товарів у митному режимі переробки на митній території України, обмеження і заборони щодо поміщення окремих товарів у зазначений митний режим..
  • ОТВЕТЫ НА ЭКЗАМЕНАЦИОННЫЕ ВОПРОСЫ!!!!!!
  • Китай ослабит валютный контроль...
  • ДМСУ: Стосовно імпорту/ експорту товарів відповідно до Договору про зону вільної торгівлі
  • Украина и Сингапур подписали соглашение о содействии и взаимной защите инвестиций...
  •  
    О компании
    | Услуги | Прайс | Контакты | Вопросы ответы | Google +