https://itunes.apple.com/us/app/flipcat-magazin-v-karmane/id814909552?l=ru&ls=1&mt=8 https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.flipcat.app

ХАРЬКОВ-ТЕРМИНАЛ таможенное оформление грузов в Харькове и Харьковской области г.Харьков, ул. Клочковская, 192 A
sferaved@gmail.com

Курс валют НБУ

19.12.18 18.12.18 17.12.18
USD 27.847943 27.886082 27.837123
EUR 31.682605 31.625606 31.414193
GBR 35.314724 35.182563 34.968769
RUB 0.41723 0.41858 0.41902

Межбанковский
валютный рынок    Курс валют НБУ от MDoffice

Программы MDoffice

Explorer 2.8618.12.18 17:51
Declaration 5.15706.12.18 17:24
Form 3.8820.03.18 09:40
MDOfficeUpdate 2.1316.08.18 16:30
EUR.1 1.3013.11.18 15:40

Украинский классификатор товаров ВЭД

Таможеный кодекс

Как нас найти
Таможенный эксперт
  База знаний ГФС
  Таможенная карта Украины
  Инкотермс
  Реестр гарантов
  Заключения СЭС
  Расчет таможенных платежей Украина
  Расчет таможенных платежей РФ
  Предварительное уведомление РФ
  Электронные базы данных ЕС
  Заказ автотранспорта
  ГОСТы
  Биржевая информация
  Штампы: Ветеринары+СЭС
  Штампы: СЭС
  Штампы: СЭС+фито
  Документи, які видаються державними органами, іншими юридичними особами, уповноваженими на їх видачу, для здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон України
  Види державного контролю, яким підлягають товари при поміщенні у відповідні митні режими
Государственная фискальная служба Украины
  Перелік зон діяльності підрозділів з питань експертизи та досліджень Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень ДФС
Харьковская таможня ГФС
  Телефоны Харьковской таможни ГФС
  Структура митниці
  Перелік місць доставки
  Платежные реквизиты
  Графике личного приема руководством таможни
Правила для граждан
  Порядок проходження контролю через "зелений коридор"
  Форма таможенной декларации для граждан
  Оподаткування транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України громадянами
  Умови вивезення (пересилання) громадянами товарів за межі митної території України
  Ввоз/вывоз валют
  Культурные ценности
  Постоянное место жительства
  Что такое "Личные вещи"
Аккредитация, или с чего начать ВЭД
Полезные ссылки
  Президент Украины
  Законодательство Украины
  Федеральная таможенная служба России
  MDOffice
 
ХАРЬКОВ-ТЕРМИНАЛНОВОСТИ

19.10.12

 З метою упорядкування системи організації контролю за класифікацією товарів надаємо наступні роз'яснення.

    Контроль правильності класифікації товарів здійснюється шляхом перевірки відповідності:

    опису товару в митній декларації процедурі декларування згідно з вимогами статті 257 Митного кодексу України;

    відомостей про товар та коду товару згідно з УКТ ЗЕД, заявлених у митній декларації, відомостям про товар (найменування, опис, визначальні характеристики для класифікації товарів тощо), зазначеним у наданих для митного контролю документах, шляхом перевірки дотримання вимог Основних правил інтерпретації УКТ ЗЕД, з врахуванням Пояснень до УКТ ЗЕД, рекомендацій, розроблених Держмитслужбою України відповідно до вимог статті 68 Митного кодексу України;

    заявленого опису товару та коду товару згідно з УКТ ЗЕД відомостям, наведеним у попередньому рішенні про класифікацію товару згідно з УКТ ЗЕД, у разі, якщо до митного контролю та митного оформлення разом з пакетом документів надається таке попереднє рішення;

    заявленого коду товару відомостям, наведеним у базі даних "Класифікаційні рішення" програми "Інспектор-2006" ЄАІС.

    Зазначаємо, що Рішення про визначення коду товару, що наявні в програмі "Інспектор-2006" ЄАІС та підсвічені зеленим кольором, є схваленими Управлінням класифікації товарів. Такі рішення підлягають обов'язковому врахуванню при здійсненні митних оформлень ідентичних товарів. Рішення, підсвічені білим кольором, необхідно приймати до відома. Рішення, підсвічені червоним кольором, Управлінням класифікації товарів не схваленi.

    Відповідність заявленого коду товару відомостям, наведеним у базі даних "Класифікаційні рішення" програми "Інспектор-2006" ЄАІС, поділяється на три категорії:

    а) ідентичні товари;

    б) подібні (аналогічнi) товари;

    в) товари, які не підпадають під вимоги підпунктів "а" та "б", але мають схожі: характеристики, які є визначальними для класифікації товару; призначення або принцип дії яких є основним для класифікації товару;

    Під час проведення процедури контролю за класифікацією товарів згідно з УКТЗЕД, за наявності Рішення про визначення коду товару у базі даних "Класифікаційні рішення" програми "Інспектор-2006" ЄАІС, порівнюється відповідність товару, заявленого декларантом до митного оформлення, товару, описаному у Рішеннi.

    У випадку, передбаченому підпунктом "а", класифікація товару згідно з УКТ ЗЕД проводиться без додаткових процедур контролю у разі, якщо Рішення в програмі "Інспектор-2006" ЄАІС підсвічене зеленим кольором. Тобто, виконується тільки митна формальність за кодом 107-3 "Контроль правильності класифікації товарів згідно з УКТ ЗЕД" (згідно з Класифікатором митних формальностей, що можуть бути визначені за результатами застосування системи управління ризиками, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20.09.12 N 1011). Інші митні формальності по напрямку класифікації (за кодом 108-3 "Витребування документів, які підтверджують коди товарів згідно з УКТ ЗЕД", 905-3 "Взяття проб (зразків) товарів для проведення досліджень (аналізу, експертизи) з метою встановлення характеристик, визначальних для класифікації товарів згідно з УКТ ЗЕД") виконувати не потрібно.

    У випадку, передбаченому підпунктом "б", перевіряється відповідність характеристик товару критеріям, визначальним для класифікації товару згідно з УКТ ЗЕД за наведеними характеристиками товару в Рішеннi.

    У випадку, передбаченому підпунктами "б", "в", виявлені Рішення на ідентичні або подібні (аналогічнi) товари беруться до уваги.

    У разі, якщо заявлений товар не передбачений підпунктами "а" - "в", процедура контролю правильності класифікації товару здійснюється відповідно до Порядку роботи відділу митних платежів, підрозділу митного оформлення митного органу та митного поста при вирішенні питань класифікації товарів, що переміщуються через митний кордон України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 30.05.12 N 650 (далі - Порядок).

    У разі, якщо питання класифікації товарів є складним, або є підозра на те, що код товару у Рішенні, зазначеному у базі даних "Класифікаційні рішення", що підсвічене зеленим або білим кольором, визначено з порушенням вимог УКТЗЕД, уповноважена особа підрозділу митного оформлення, митного поста готує відповідно до п. 11 Розділу III Порядку запит до відділу митних платежів. При цьому в обов'язковому порядку вказує на виявлені невідповідностi.

    Спеціалізованим підрозділом з вирішення питань класифікації товарів у разі підтвердження виявленнях невідповідностей приймається Рішення та протягом не більш як 24 години повідомляється Управління класифікації товарів.

    Контроль за дотриманням порядку проведення контролю по Рішеннях, наведених у базі даних "Класифікаційні рішення", покладається на керівників відділів митних платежів, керівників підрозділів митного оформлення та митних постів.

    У разі наявності у базі даних "Класифікаційні рішення" Рішення про класифікацію ідентичного товару проведення митного оформлення за невірним кодом згідно з УКТЗЕД вважати грубим порушенням.

    Лист Держмитслужби України від 17.10.11 N 11.1/2-16.2/14361-ЕП вважати таким, що втратив чинність.


Читать еще:
 • ВТО - главный приоритет Украины...
 • Сегодня последний день действия лицензий на право проведения таможенной брокерской деятельности.
 • Проект ДМСУ: Про затвердження Ліцензійних умов провадження посередницької діяльності митного брокера
 • О ситуации в на границе Украины с РФ в Харьковской области.
 • Импорт кровельных материалов угрожает национальному товаропроизводителю.
 •  
  О компании
  | Услуги | Прайс | Контакты | Вопросы ответы | Google +

  Яндекс цитирования