https://itunes.apple.com/us/app/flipcat-magazin-v-karmane/id814909552?l=ru&ls=1&mt=8 https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.flipcat.app

ХАРЬКОВ-ТЕРМИНАЛ таможенное оформление грузов в Харькове и Харьковской области г.Харьков, ул. Клочковская, 192 A
sferaved@gmail.com

Курс валют НБУ

21.02.19 20.02.19 19.02.19
USD 27.087563 27.173251 27.185914
EUR 30.722714 30.68947 30.796203
GBR 35.335803 35.200401 35.147459
RUB 0.41131 0.41046 0.41037

Межбанковский
валютный рынок    Курс валют НБУ от MDoffice

Программы MDoffice

Explorer 2.8820.02.19 17:52
Declaration 5.15711.01.19 12:48
Form 3.8820.03.18 09:40
MDOfficeUpdate 2.1316.08.18 16:30
EUR.1 1.3013.11.18 15:40

Украинский классификатор товаров ВЭД

Таможеный кодекс

Как нас найти
Таможенный эксперт
  База знаний ГФС
  Таможенная карта Украины
  Инкотермс
  Реестр гарантов
  Заключения СЭС
  Расчет таможенных платежей Украина
  Расчет таможенных платежей РФ
  Предварительное уведомление РФ
  Электронные базы данных ЕС
  Заказ автотранспорта
  ГОСТы
  Биржевая информация
  Штампы: Ветеринары+СЭС
  Штампы: СЭС
  Штампы: СЭС+фито
  Документи, які видаються державними органами, іншими юридичними особами, уповноваженими на їх видачу, для здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон України
  Види державного контролю, яким підлягають товари при поміщенні у відповідні митні режими
Государственная фискальная служба Украины
  Перелік зон діяльності підрозділів з питань експертизи та досліджень Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень ДФС
Харьковская таможня ГФС
  Телефоны Харьковской таможни ГФС
  Структура митниці
  Перелік місць доставки
  Платежные реквизиты
  Графике личного приема руководством таможни
Правила для граждан
  Порядок проходження контролю через "зелений коридор"
  Форма таможенной декларации для граждан
  Оподаткування транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України громадянами
  Умови вивезення (пересилання) громадянами товарів за межі митної території України
  Ввоз/вывоз валют
  Культурные ценности
  Постоянное место жительства
  Что такое "Личные вещи"
Аккредитация, или с чего начать ВЭД
Полезные ссылки
  Президент Украины
  Законодательство Украины
  Федеральная таможенная служба России
  MDOffice
 
ХАРЬКОВ-ТЕРМИНАЛНОВОСТИ

29.10.12

З набранням чинності наказом Міністерства фінансів України від 30 травня 2012 року N 631 "Про затвердження Порядку виконання митних формальностей при здійсненні митного оформлення товарів із застосуванням митної декларації на бланку єдиного адміністративного документа" втратив чинності наказ ДМСУ від 28.02.2003 № 129 "Про затвердження Положення про порядок контролю за ввезенням на митну територію України окремих видів товарів", а з набранням чинності з 01.10.2012 року наказу від 30.05.2012 № 651 "Про затвердження Порядку заповнення митних декларацій на бланку єдиного адміністративного документа" змінилася технологія роботи з товарами, ввезення яких на митну територію України та/або переміщення територією України прохідним та внутрішнім транзитом здійснюється за умови обов'язкового надання митним органам забезпечення сплати митних платежів.

    Звичні для всіх документи доставки вантажів: попереднє повідомлення (ТР ПП) та попередня вантажна митна декларація (ТР ПД) набули нового статусу – митної декларації.

    У відповідності до пункту 41 частини 1 статті 4: попереднє повідомлення - завчасне повідомлення митного органу декларантом про намір ввезти товари на митну територію України або вивезти їх за її межі.

    Статтею 194 МК України визначено, що у разі ввезення товарів на митну територію України декларант або уповноважена ним особа попередньо повідомляють митний орган, у зоні діяльності якого товари будуть пред'явлені для митного оформлення, про намір ввезти ці товари.

    Попереднє повідомлення про намір ввезти товари на митну територію України здійснюється шляхом надання митному органу, в зоні діяльності якого товари будуть пред'явлені для митного оформлення, попередньої митної декларації або іншого документа, що може використовуватися замість митної декларації відповідно до статті 94 цього Кодексу.

    Попереднє повідомлення може здійснюватися у формі електронних документів. Формат таких документів, кодування символів, засоби пересилання визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері фінансів.

    Під час надання митному органу попереднього повідомлення про намір здійснити переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України цьому митному органу надаються документи та/або відомості, у тому числі засобами інформаційних технологій, передбачені частиною четвертою статті 335 цього Кодексу.

    Положення цієї статті не застосовуються до морських, річкових та повітряних суден, які під час перебування на митній території України не роблять зупинок у портах чи аеропортах, розташованих на цій території.

    Для декларування у митний режим транзиту товарів, що переміщуються будь-яким видом транспорту, крім випадків, визначених цією статтею, використовується митна декларація (у тому числі попередня митна декларація). (ст.. 94)

    Вимоги щодо попередньої митної декларації викладені в статті 259 МК України..

    Попередня митна декларація (інший документ, що може використовуватися замість митної декларації відповідно достатті 94 цього Кодексу) подається до ввезення в Україну товарів, транспортних засобів комерційного призначення (у тому числі з метою транзиту) або після їх ввезення, якщо ці товари, транспортні засоби перебувають на території пункту пропуску через державний кордон України.

    Попередня митна декларація подається декларантом або уповноваженою ним особою митному органу, в зоні діяльності якого товари, транспортні засоби комерційного призначення будуть пред'явлені для митного оформлення, з метою проведення аналізу ризиків та прискорення виконання митних формальностей.

    Попередня митна декларація повинна містити відомості, достатні для:

    1) ввезення товарів, транспортних засобів комерційного призначення на митну територію України та забезпечення доставки їх до митного органу призначення; або

    2) випуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до заявленого митного режиму за попередньою митною декларацією, яка містить всю необхідну для цього інформацію, після пропуску цих товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України та без пред'явлення їх митному органу, яким оформлена така попередня митна декларація; або

    3) випуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до заявленого митного режиму за попередньою митною декларацією, яка містить всю необхідну для цього інформацію, після пред'явлення їх митному органу, яким оформлена така попередня митна декларація.

    За рішенням митного органу, яким оформлена попередня митна декларація, випуск товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до заявленого митного режиму за попередньою митною декларацією, яка містить всю необхідну для цього інформацію, може бути здійснено після переміщення цих товарів, транспортних засобів через митний кордон України без пред'явлення їх цьому митному органу.

    Рішення про випуск товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до заявленого митного режиму без пред'явлення їх митному органу за попередньою митною декларацією, яка містить всю необхідну для цього інформацію, приймається митним органом, яким оформлена така попередня митна декларація, на основі результатів аналізу ризиків у строк не більше чотирьох робочих годин з моменту пропуску цих товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України.

    При ввезенні на митну територію України підакцизних товарів подання попередньої митної декларації, доставка та пред'явлення цих товарів митному органу, яким оформлена така попередня митна декларація, є обов'язковими.

    При поданні попередньої митної декларації відповідальність декларанта або уповноваженої ним особи за достовірність відомостей, наведених в цій декларації, настає з моменту:

    1) випуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до заявленого митного режиму без пред'явлення їх митному органу, яким оформлена така попередня митна декларація; або

    2) випуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до заявленого митного режиму після пред'явлення їх митному органу, яким оформлена така попередня митна декларація, але без проведення митного огляду цим митним органом; або

    3) надання декларанту або уповноваженій ним особі митним органом, яким оформлена така попередня митна декларація, інформації про проведення митного огляду пред'явлених товарів, транспортних засобів комерційного призначення.

    Попередня митна декларація приймається митним органом, якщо її перевіркою встановлено, що вона містить необхідні відомості щодо товару і до неї додано необхідні документи або їх копії, у тому числі у вигляді електронного документа. У разі відсутності на момент подання попередньої митної декларації оригіналів документів дозволяється подання їх копій. Факт прийняття декларації засвідчується посадовою особою митного органу, яка її прийняла, шляхом проставлення на ній відбитка відповідного митного забезпечення та інших відміток (номера декларації, дати та часу її прийняття тощо), у тому числі з використанням інформаційних технологій.

    Митний орган не має права відмовити в прийнятті попередньої митної декларації, якщо виконано всі умови, встановлені цим Кодексом.

    Відмова митного органу в прийнятті попередньої митної декларації повинна бути вмотивованою, а про причини відмови має бути письмово повідомлено декларанта.

    Ввезення товару на територію України за попередньою митною декларацією дозволяється протягом 30 днів з дати її оформлення митним органом.

    Для випуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до заявленого митного режиму за попередньою митною декларацією, яка містить всю необхідну для цього інформацію, застосовуються курси валют та заходи тарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності, чинні на дату прийняття митним органом такої попередньої митної декларації для оформлення, а заходи нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності - чинні на дату такого випуску.

    Якщо попередня митна декларація містить лише відомості, достатні для ввезення товарів, транспортних засобів комерційного призначення на митну територію України та забезпечення їх доставки до митного органу призначення, або після оформлення попередньої митної декларації змінюються заходи нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності, для випуску товарів декларантом або уповноваженою ним особою подається додаткова декларація.

    Попередня митна декларація, за якою митним органом здійснено випуск товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до заявленого митного режиму без пред'явлення їх цьому митному органу відповідно до частини п'ятої цієї статті, або попередня митна декларація разом з додатковою декларацією, поданою відповідно до частини тринадцятої цієї статті, становлять митну декларацію, заповнену в звичайному порядку.

    У відповідності до статті 305, у випадках, визначених цим Кодексом, виконання зобов'язань осіб, що випливають з митних процедур, забезпечуються шляхом надання митним органам забезпечення сплати митних платежів у способи, передбачені для відповідної митної процедури. Надання митним органам забезпечення сплати митних платежів є обов'язковим при ввезенні на митну територію України та/або переміщенні територією України прохідним та внутрішнім транзитом товарів за переліком, який затверджується Кабінетом Міністрів України. Перелік товарів, ввезення яких на митну територію України та/або переміщення територією України прохідним та внутрішнім транзитом здійснюється за умови обов'язкового надання митним органам забезпечення сплати митних платежів затверджено постановою КМ України від 21 травня 2012 р. N 461.

    Стаття 310 "Порядок надання фінансових гарантій митним органам" передбачає, що у випадках, зазначених у Кодексі, фінансові гарантії надаються митним органам під час або до декларування товарів до митного режиму транзиту, попереднього декларування товарів, до їх прибуття на митну територію України та під час декларування товарів до митних режимів, що передбачають сплату митних платежів або передбачають перебування товарів під митним контролем до моменту закінчення дії відповідного митного режиму.

    Оформлення митної декларації на бланку єдиного адміністративного документа проводиться у відповідності до п. 14.постанови КМ України від 21.05.2012 № 450 "Питання, пов'язані із застосуванням митних декларацій"), де зазначено , що бланки єдиного адміністративного документа використовуються для оформлення митних декларацій (митної декларації, заповненої у звичайному порядку, попередньої, тимчасової, періодичної та додаткової митних декларацій), передбаченихстаттями 258 - 261 Митного кодексу України.

    Порядок заповнення митних декларацій на бланку єдиного адміністративного документа з особливостями щодо заповнення граф затверджено наказом Мінфіну від 30.05.2012 № 651 "Про затвердження Порядку заповнення митних декларацій на бланку єдиного адміністративного документа".

    У відповідності до п. 3.15, при заповненні попередньої МД, яка містить усю необхідну для випуску товарів інформацію, МД, заповненої у звичайному порядку вносяться всі передбачені цим Порядком відомості, необхідні для застосування відповідного митного режиму.

    Під час заповнення попередньої МД, що містить відомості, необхідні для ввезення товарів, транспортних засобів комерційного призначення на митну територію України та забезпечення доставки їх до митного органу призначення (далі - попередня МД для ввезення) до таких декларацій вносяться наявні у Декларанта відомості, необхідні для застосування відповідного типу декларації.

    Приклади співвідношень типів митних декларацій, які використовувалися відповідно до наказу Держмитслужби від 15.02.2011 № 107, типам митних декларацій, затвердженим наказом Мінфіну від 20.09.2012 № 1011 викладені улисті ДМСУ від 26.09.2012 р. № 11.1/1.2-12.2/10785-ЕП:

Тип митної декларації згідно
з наказом Держмитслужби від 15.02.2011 № 107
Примітки Тип митної декларації згідно з
наказом Мінфіну від 20.09.2012 № 1011
Примітки

ТР ПП
ТР ПД
ТР ПДГ

В залежності від необхідності застосування заходів гарантування доставки товарів

ІМ YY* ЕЕ
ІМ YY* ЕА

В залежності від обсягу даних, внесених до попередньої митної декларації

    При оформленні попередньої МД на паперовому носії, яка містить всю необхідну для випуску товарів інформацію, після проставлення у такій попередній МД згідно з правилами заповнення графи D/J глави 4 розділу II цього Порядку відміток, що свідчать про постановку її на контроль в ЄАІС Держмитслужби України, Декларанту повертається аркуш з позначенням "2/7" ЄАД, відповідні йому додаткові аркуші і доповнення. У разі прийняття митним органом рішення про випуск відповідно до заявленого митного режиму товарів, транспортних засобів комерційного призначення за такою попередньою МД Декларанту повертаються також аркуш з позначенням "3/8" ЄАД, відповідні йому додаткові аркуші і доповнення з проставленими в них відбитками особистої номерної печатки.

    Товари, що входять до однієї партії, на яку поширюється вимога щодо складання МД, обов'язково декларуються за окремими МД з поданням МД (у передбачених законодавством випадках - іншого документа, що може використовуватись замість МД) на всі товари у складі цієї партії незалежно від їх вартості, за наявності в партії товарів, що були оформлені за різними попередніми (крім випадку, визначеного частиною п'ятою статті 261 Митного кодексу України).

    За можливості заповнення відповідно до встановленого порядку граф МД, які заповнюються тільки в ЄАД, одна МД на кілька партій товару може за бажанням Декларанта оформлюватись у разі подання за умови дотримання відповідних строків згідно з частиною п'ятою статті 261 Митного кодексу України однієї додаткової декларації до кількох попередніх, оформлених одним митним органом у межах одного зовнішньоекономічного договору й одного митного режиму.

Особливості заповнення граф попередньої декларації та додаткової до неї

    Порядком 651 запроваджується заповнення графи 30 "Місцезнаходження товарів" для всіх напрямків переміщення товарів.

    При переміщенні автомобільним транспортом у графі 30 зазначається код місця доставки товарів згідно з пунктом 4наказу Держмитслужби від 27.08.2012 № 426 (зі змінами, далі – Наказ 426). Якщо при вивезенні та транзиті (крім транзитної митної декларації для ввезення товарів на митну територію України) відповідному місцю не присвоєно код згідно з пунктом 4 Наказу 426, розділи 1, 3 та 4 коду формуються згідно з пунктом 4 Наказу 426, а в розділі 2 коду зазначається "888".

    При переміщенні іншими видами транспорту розділи 1, 3 та 4 коду формуються відповідно до пункту 4 Наказу 426, а в розділі 2 коду зазначається "888".

    Якщо в розділі "2" коду зазначено "888" або "999", у графі (доповненні з посиланням на графу) зазначається адреса такого місця або інші відомості, які дозволяють його ідентифікувати.

    Графа 30 "Місцезнаходження товарів"

    У графі зазначаються відомості про зону митного контролю, в якій знаходяться задекларовані товари. У попередній МД зазначаються відомості про зону митного контролю, до якої доставлятимуться товари з метою пред'явлення їх митному органу.

    Графа не заповнюється:

    при переміщенні товарів стаціонарними засобами транспортування;

    Під час внесення відомостей про місце доставки до Переліку формується код місця доставки за такою схемою:

ХХХ - ХХХ - Х - X ,

1

2

3

4

    де:

    "1" - перші три цифри коду митного органу;

    "2" - порядковий номер місця доставки відповідного митного органу;

    "3" - цифра "1" - місце доставки, яке може використовуватись усіма суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності без обмежень, цифра "2" - місце доставки, яке може використовувати лише суб'єкт зовнішньоекономічної діяльності, код за ЄДРПОУ/ДРФО якого зазначений в колонці Переліку "Власник, користувач території";

    "4" - код місця доставки товарів в залежності від виду транспорту: 1 - автомобільний; 2 - залізничний; 3 - авіаційний; 4 - водний.

    У випадку прийняття керівником (вповноваженою ним особою) митниці призначення рішення відповідно до підпункту 1.3 пункту 1 наказу Міністерства фінансів України від 30.05.2012 N 646 "Про місця доставки товарів транспортними засобами", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.06.2012 за N 1052/21364, в розділах "2", "3" та "4" схеми коду місця доставки зазначаються цифри "999-1-1".

    Для кодування місць доставки, яким не присвоєно вищезазначених кодів, у разі переміщення товарів автомобільним транспортом:

    від митного органу, розташованого на митній території України, до пункту вивезення (пропуску) за межі митної території України;

    від одного пункту, розташованого на митній території України, до іншого пункту, розташованого на митній території України,

    в розділах "2", "3", "4" схеми коду місця доставки зазначаються цифри "888-1-1".

    Для кодування місць доставки у разі переміщення товарів залізничним, водним, авіаційним транспортом у розділах "2", "3" схеми коду місця доставки зазначаються цифри "888-1".

    Графа 31 "Вантажні місця та опис товарів - Маркування та кількість - Номери контейнерів - Кількість та розпізнавальні особливості"

    В окремих графах 31 МД зазначаються відомості про товари, які декларувались за різними попередніми МД, оформленими одним митним органом в межах одного зовнішньоекономічного договору й одного митного режиму, на які згідно з частиною п'ятою статті 261 Митного кодексу України подається одна додаткова декларація;
Читать еще:
  • Митне оформлення продуктів лову та харчової продукції з них
  • Кров на експорт-тільки з дозволу КМУ
  • Экзамен умер.. Да здраствует экзамен!!!??
  • "Укрзалізниця" обзаведется импортными электровозами
  • Актуальна інформація з митних питань для громадян, які планують поїздку за кордон
  •  
    О компании
    | Услуги | Прайс | Контакты | Вопросы ответы | Google +